Picture of Moodle Administrator
Platforma Moodle w nowej odsłonie
by Moodle Administrator - Wednesday, 25 September 2013, 10:56 PM
 

Uprzejmie informuję, że w czasie wakacji przeprowadzono instalację najnowszej wersji platformy edukacyjnej Moodle na maszynie wirtualnej pod adresem http://moodle.ch.pw.edu.pl. Dostęp do zasobów zgromadzonych na platformie mogą uzyskać osoby, które zarejestrują się w serwisie i utworzą w nim swoje konto. W tym celu należy postępować zgodnie z instrukcjami dla nowych użytkowników, które zamieszczone są na startowej stronie serwisu. Opcja logowania jako "gość" przeznaczona jest dla użytkowników nieposiadających konta na platformie. "Gość" ma dostęp do zawartości kursu tylko w przypadku, kiedy Autor przypisze temu kursowi status "otwarty".

Zamieszczony poniżej film prezentuje działanie platformy Moodle:

Wszystkich prowadzących zajęcia, chętnych do wzbogacenia swojej oferty dydaktycznej o nauczanie przez Internet, zapraszam do współtworzenia serwisu. W tym celu po rejestracji należy wysłać e-mail na adres moodle@ch.pw.edu.pl z informacją o zamiarze prowadzenia własnego kursu. W odpowiedzi na to zgłoszenie prowadzący otrzyma uprawnienia autora kursu i nauczyciela oraz niezbędne narzędzia do zamieszczania własnych materiałów w serwisie Moodle.

We wszystkich sprawach zwiazanych z funkcjonowaniem naszego serwisu e-learningowego proszę kontaktować się z Administratorem platformy pod adresem moodle@ch.pw.edu.pl .

 Pozdrawiam wszystkich użytkowników serwisu i życzę samych sukcesów w nowym roku akademickim 2013/2014,
Piotr Winiarek